Strona Główna Schemat działania Walczący ojcowie Pomóż Galeria Filmy Styczeń 21 2019 01:13:40
Nawigacja
Strona Główna
Schemat działania
Walczący ojcowie
Pomóż
Kontakt
Zamaskowana PRZEMOC !
Wstyd, blokada, obawa???
Powiększ napisy w górnym prawym rogu A+/a-
Proszę wszystkich ,którzy wiedzą jak jest NAPRAWDĘ o wsparcie
Podziałało na mnie nie raz, podziałało na psychologa szkolnego (został podobnie jak ja potraktowany, najpierw prośbą a potem chce czy nie na świadka został wezwany i wykorzystany) Teraz też prosi i przeprasza potulnie : sąd , komornika , pana policjanta , panią kurator , panią psycholog już wcześniej prosiła i zapłaciłaLink , panią nauczycielkę, panią sąsiadkę , dzieci ... itd Wszystkim innym niech i jak mi odpłaci ale DLACZEGO DZIECI !
Ponieważ jestem w dużo gorszej sytuacji z konieczności powstała ta strona. Moim błędem było udzielenie żonie kredytu zaufania i kolejne ustępstwa : na dobrowolną ugodową separację , na ugodowy rozwód i podział majątku , na powierzenie jej opieki nad dziećmi. Ona wszystko to wykorzystała oraz fakt wsparcia swojej pełnej rodziny (mama, tata, brat na miejscu) w przeciwieństwie do mojej (rodzice nie żyją, siostra w Anglii) dodatkowo jak większość kobiet korzysta ze wsparcia chorego systemu „prorodzinnego” w Polsce.
Dlatego proszę wszystkich ,którzy wiedzą jak jest NAPRAWDĘ o wsparcie. Mam na myśli przeciwdziałanie zadawanemu kłamowi i krzywdzeniu moich ukochanych synów.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 24,820 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu