Tata kocha z natury
Dodane przez tatadarek dnia Maj 01 2014 09:16:25
Podczas konfliktu rodziców często dzieci są narzędziem mamy , która z różnych względów chce lub musi wykorzystać potomstwo. Podstawowa technika to AlienacjaLink
Żeby wszyscy wiedzieli ,że to on jest zły , bo przeszkadza w budowaniu szczęścia z nowym tatusiem , bo trzeba go jakoś ukarać , bo pieniądze , bo powinien więcej płacić , bo pieniądze , bo prawnie się należy , bo pieniądze ...
Myślisz ,że Ciebie to nie dotyczy ?Linkzobacz i się zastanów !albo przyłącz się i pomóż - zobacz film >Link Zobacz i zrozum źródło wszystkich Polskich problemówLinkLink LUB Link Tata pomaga Link
Rozszerzona zawartość newsa
Pierwsza NIENORMALNA
zasada polega na zakładaniu ,że rzucane przez zdesperowane kobiety bezpodstawne oskarżenia „złego taty” dla dobra dzieci trzeba przyjąć i na wszelki wypadek wesprzeć matkę w jej strategi.
NATURALNIE i z zasady domyślnie instytucje winny zakładać ,że ojciec kocha swoje dzieci i chce dla nich dobrze. W przeciwnym wypadku hasło "dziecko ma prawo do mamy i taty" pozostanie tylko pustym sloganem ;( Dla dobra przyszłych rodzin nie gódźmy się na wspieranie zachowań motywowanych finansowo a godzących w PRAWDZIWE DOBRO DZIECKA.
Jedyną możliwością odbudowy relacji ojca z dziećmi jest wyrównanie praw, mądre wsparcie osób obiektywnie kierujących się dobrem dzieci oraz zaniechanie obecnych działań przez matkę.
Fragment odezwy jednego z nas do nas :
"Dopóki matki i sądy nie zrozumieją, że dzieci powinny wychowywać się w poczuciu miłości obojga rodziców, że dzieci są zarówno mamy jak i taty, że oboje rodzice mają równe prawa i tak samo mocno kochają swoje dzieci, to i tak niczego nie osiągniecie"

Dlatego tak ważna jest rola wszystkich dookoła. Nie gódź się, nie solidaryzuj, nie udawaj ,że nie znasz problemu. Tak jak na szczytach władzy ludzie zrozumieli ,że milczenie czy rozmawianie z Putinem nie przystoi !