Dlaczego ?
Dodane przez tatadarek dnia Październik 23 2016 00:33:30
Kto ma biznes a kto jest ofiarą ? Kogo interesuje dobro dziecka ? Dlaczego dzieci są wpychane w kłamstwo , dlaczego dzieci mają zbierać żniwo zła i ponosić konsekwencje tego że ktoś ma biznes , ktoś musi zarobić , kogoś trzeba ukarać ? Kto na to pozwala , kto się godzi a kto napędza ? Dlaczego ??? Link Jak ???Link Sarkazm czy rzeczywistość ? Link To przeraża ale to może dotknąć CIEBIE!Link
Rozszerzona zawartość newsa
Gdy podczas rozwodu powiedziałem do swojej prawniczki „nie chcę procesowania , nie chcę walki , nie chcę aby żonie stała się krzywda, chcę bezproblemowego rozwodu, prawdziwej ugody i pewności że nie będzie w przyszłości wyciągać dodatkowych pieniędzy” ona uśmiechnęła się tylko i powiedziała „i tak pana to nie ominie , potem będzie walka dosłownie na noże”. Ona nie tyle to przewidziała co po prostu wiedziała jak działa ten system.

Daliśmy się napuścić na siebie, staliśmy się największymi wrogami gotowymi na najgorsze …
Jak to możliwe aby ludzie najdrożsi , ludzie zgodni i wspierający się przez 20 lat nagle stali się zajadłymi wrogami ?

Kto ma biznes a kto jest ofiarą ? Kogo interesuje dobro dziecka ? Dlaczego dzieci są wpychane w kłamstwo , dlaczego dzieci mają zbierać żniwo zła i ponosić konsekwencje tego że ktoś ma biznes , ktoś musi zarobić , kogoś trzeba ukarać ? Kto na to pozwala , kto się godzi a kto napędza ? Dlaczego ???

Honor, godność, prawda - za ile srebrników można to sprzedać ? "będę ci wdzięczna do końca życia" "zawsze będziemy rodziną" "nic od ciebie nie chcę" ...

Dlaczego Karol M. kłamie ?
Bo musi usilnie pomóc córce i sobie. Bo zawsze fantazjował w opowieściach (z prezesami byłem na ty , jedną ręką podnosiłem worek 100 kg , w Zalesiu wybuduje basen i kort tenisowy itd). Bo wiele razy obiecywał że pomoże, da (mieszkanie na Franciszkańskiej obiecywał dla Przemka i Wiktora – sprzedał, kupił tańsze a pieniądze poszły prawdopodobnie dla Fryderyka ale te tańsze mieszkanie znowu obiecane dzieciom tak jak dom/barak w Zalesiu). Swoimi kłamstwami oczernia ojca własnych wnuków w celu :
1. Pomocy córce w szarpaninie finansowej – trzeba obalić wcześniejsze podpisane ustalenia podziału majątku.
2.Pomocy córce w maskowaniu własnych niegodziwości, łamaniu prawa i wyroku rozwodowego.
3.Maskowania i przekręcania własnych słabości i złych zachowań.
4.Pomocy córce w udawaniu niezależnej finansowo, wolnej, niczym nie zobowiązanej kobiety.

Niestety to wrogowie Polaków wymyślili ten system wg zasady : nie wojną , nie rozbiorami to trzeba zasiać fałszywą propagandę, stworzyć motywy (alimenty, niezależność) i tak nimi kierować aby sami skakali sobie do gardeł. Rodzina i naturalne uczucia miłości to podatny grunt do podsycania konfliktów a motyw finansowy dopełni resztę.