Proszę wszystkich ,którzy wiedzą jak jest NAPRAWDĘ o wsparcie
Dodane przez tatadarek dnia Maj 02 2014 11:09:59
Gdy zorientowałem się w procesie manipulacji jedyne co mogłem to mówić chłopcom ,że to nieprawda co słyszą w bloczku , że kocham i zawsze będę kochać , że zawsze mogą liczyć na tatę...teraz tylko tu mogę powiedzieć : KOCHAM I TĘSKNIĘ ! Podjąłem nierówną walkę ale moje WSPANIAŁE DZIECI zasługują na lepsze życie, podwójne bezpieczeństwo, podwójne możliwości , na mamę i tatę... Ponieważ coraz bardziej widoczne było fałszywe kreowanie złego taty , zakłamywanie prawdy o naszym życiu a obecnie nawet próby wymazywania obrazu prawdziwego ojca ze świadomości moich ukochanych synów zmuszony jestem do obrazowania PRAWDY filmami i stronami internetowymi Link Link Link Link
Ona zawsze najpierw prosi a nawet błaga ze łzami w oczach, prosi jednocześnie przeprasza i zarazem dziękuje. Powtarza tak wielokroć i wie że to działa. Na Ciebie też podziałało ?
Rozszerzona zawartość newsa
Podziałało na mnie nie raz, podziałało na psychologa szkolnego (został podobnie jak ja potraktowany, najpierw prośbą a potem chce czy nie na świadka został wezwany i wykorzystany) Teraz też prosi i przeprasza potulnie : sąd , komornika , pana policjanta , panią kurator , panią psycholog już wcześniej prosiła i zapłaciłaLink , panią nauczycielkę, panią sąsiadkę , dzieci ... itd Wszystkim innym niech i jak mi odpłaci ale DLACZEGO DZIECI !
Ponieważ jestem w dużo gorszej sytuacji z konieczności powstała ta strona. Moim błędem było udzielenie żonie kredytu zaufania i kolejne ustępstwa : na dobrowolną ugodową separację , na ugodowy rozwód i podział majątku , na powierzenie jej opieki nad dziećmi. Ona wszystko to wykorzystała oraz fakt wsparcia swojej pełnej rodziny (mama, tata, brat na miejscu) w przeciwieństwie do mojej (rodzice nie żyją, siostra w Anglii) dodatkowo jak większość kobiet korzysta ze wsparcia chorego systemu „prorodzinnego” w Polsce.
Dlatego proszę wszystkich ,którzy wiedzą jak jest NAPRAWDĘ o wsparcie. Mam na myśli przeciwdziałanie zadawanemu kłamowi i krzywdzeniu moich ukochanych synów.